Ekskursija uz Ķemeru tīreli

0
Cena
Cena
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

2359
Ekskursijas apraksts

Ekskursija uz Ķemeru tīreli.

Ziemeļaustrumeiropas dzīlēs, smilšainajos krastos, kur vikingu kuģi ceļoja ar Bizantijas kravām un kur vilki tuksnesī joprojām medī briežus, pastāv Nekuriene. Līdz 18. gadsimta beigām šeit bija dziļi pierobežas meži, kas sadalīja Krievijas impēriju no Polijas un Lietuvas Sadraudzības. Labi apsargāti karavānas šķērsoja šos mežus, braucot starp Maskavu un Romu. Dažreiz viņi apstājās pie krodziņa apmēram 2 jūdžu attālumā no mūsdienu automaģistrāles, mežā, kur vietu norāda neliels zāliens ar dažām drupām un milzīgas vecas liepas.

Pēdējie 2 gadsimti šai vietai ir bijuši nepatikšanu pilni. Kā cauri pagalmam šeit soļoja Krievijas impērijas armijas, vācu impērijas armijas, padomju armijas un nacistu armijas pulki.

Ķemeru lielais purvs joprojām ir viens no lielākajiem un pēdējiem neskartajiem purviem Eiropā. Gandrīz 100 km2 kūdras, mazu ezeru un cirtaini senie koki. Tur katrs var staigāt pa nāvējošo purvu istabas čībās. Elegants celiņš ved pāri purva dziļumam gandrīz 3,5 km un ļauj baudīt vidi kā no Baskervillu suņa.

Ziemā aizsmacis vai pārklāts ar pavasara ziediem Lielais purvs ir skaists. Ja jūs varat tur pavadīt laiku, jums ir iespēja redzēt dzērvju deju, pārsteidzošus saullēktus vai tumšus un miglainus saulrietus. Tur jums ir iespēja sajust sevi ārpus laika un telpas. Izmēģiniet to un izbaudiet, ļaujiet tam būt kā pārseigumam – Lielais purvs var glāstīt, baidīt, vilināt, apburt, taču tas nekad neatstās jūs vienaldzīgu.

Ekskursija uz Ķemeru tīreli – rezervējiet jau šodien.

Ekskursijas sākums

Pēterbaznīcas ieeja

Cenā iekļauts

  • Super gids
  • 2 stundu ekskursija
  • Lielisks noskaņojums

Ko sagaidīt?

  • Skats ko nevar aprakstīt ar vārdiem vai bildēm
  • Gids kas specializējas gan vēsturē, gan botānikā
  • Ši ekskursija vienmēr paliks atmiņā
Bildes
Tikšanās vieta

Ja vēlies uzzināt par citām ekskursijām Rīgā kuras organizējam tad ieskaties mūsu mājas lapā http://toursinriga.com 

Ekskursijas vadam gan angļu gan citās valodās. 

Proceed Booking