Ekskursija par Rīgas Jūgendstilu

0
Cena
No€25
Cena
No€25
Jūsu vārds*
E pasta adrese*
Jūsu pieteikums*
* Es piekrītu Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Paziņojumam par konfidencialitāti.
Pirms turpināt nākamo darbību, lūdzu, piekrītiet visiem noteikumiem
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

953
2 - 2.5 stundas
Ekskursijas apraksts

Ekskursija par Rīgas Jūgendstilu būs stāsts kas iedvesmos un liks lepoties, jo esam šī stila metropole. Vēlamies jūs iepazīstināt ar šī stila šedevriem! 20. gadsimta sākumā jūgendstils izplatījās visā Eiropā un sasniedza Rīgu, kur atstāja ievērojamu mantojumu – apmēram 800 ēkas. Mēs izpētīsim daudzas ielas ar dažādiem jūgendstila novirzieniem, piemēram, eklektiku, nacionālo romantismu un vertikālo vai statenisko jūgendstilu. Ēku vēsture un cilvēki aiz tām ļaus lieliski izprast Rīgu šajā labklājības periodā.

Ekskursijas sākums

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja ieeja

Cenā iekļauts

  • Lielisks gids kas specializējas Jūgendstilā
  • Izglītojoša un jautra ekskursija
  • Ekskursijas ilgums 2-2.5 stundas

Ko sagaidīt?

Daudziem mūsdienās ir izveidojies priekšstats, ka Alberta ielai ir lielākā vērtība jūgendstila sakarā mūsu pilsētā.. Taču tas ir ļoti tālu no patiesības. Šinī ekskursijā mēs pievērsīsimies ēkām un ielām, kas ir iespējams mazāk novērtētas, taču ne mazāk svarīgas un skaistas. Parunāsim par dažādiem Rīgas arhitektiem kas projektēja un būvēja. To vidū ir daudzi latviešu, vācbaltiešu, ebreju un krievu arhitekti. Ekskursija par Rīgas Jūgendstilu padarīs jūs par labu šī stila pazinēju.

Ekskursijas laikā pēc iespējas aplūkosim arī dažus pagalmus un kāpņu telpas kur slēpjas jūgendstila interjers.

Rezervē savu ekskursiju par Rīgas jūgendstilu jau šodien.

Bildes

Ja vēlies uzzināt par citām lieliskām ekskursijām Rīgā, kuras organizējam angļu  un  citās valodās, ieskaties mūsu mājas lapā https://toursinriga.com