Ekskursija pa Rīgas pagalmiem

0
Cena
No€25
Cena
No€25
Jūsu vārds*
E pasta adrese*
Jūsu pieteikums*
* Es piekrītu Pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un Paziņojumam par konfidencialitāti.
Pirms turpināt nākamo darbību, lūdzu, piekrītiet visiem noteikumiem
Save To Wish List

Adding item to wishlist requires an account

958
2.5 - 3 stundas
Ekskursijas apraksts

Ekskursija pa Rīgas pagalmiem. Katrā pilsētā ir vietas, kuras nav guvušas pietiekamu popularitāti, jo ikdienas steigā tās ir nemanāmas. Tieši tur arī slēpjas šo vietu vērtība. Rīgā tie ir centra pagalmi. Rīgas centra celtniecība tika veidota 19. – 20. gadsimta mijā. Jūgendstila ēkas, kas dominē šajā laika posmā ir grezni īres nami ar plašiem pagalmiem, kur slēpjas aizraujošā Rīgas un rīdzinieku vēsture.

Šajā ekskursijā jūs uzzināsiet interesantus stāstus par rīdziniekiem. Pilsētas tēlu ir veidojuši daudzi – vācieši, latvieši, krievi, ebreji, zviedri un daudzi citi.

Ekskursija pa Rīgas pagalmiem  nebūs parasta ekskursija pa obligātajiem apskates objektiem, bet gan pilsētas seja, kas apslēpta pagalmos.

Ekskursijas sākums

Pulvertornis

Cenā iekļauts

  • Lielisks gids
  • Izglītojoša un jautra ekskursija

Ko sagaidīt?

Ekskursija būs izglītojoša, un ceram daudzu pārsteigumu un nezināmu faktu pilna. Patiesi, Rīgas pagalmi mums atklās daudz interesanta. Pievienojies mums šajā piedzīvojumā!

  • Izzināsim centra Rīgu, ārpus Vecpilsētas.
  • 19 un 20 gs Rīga ar aizraujošiem stāstiem par rīdziniekiem.
  • Ekskursija ar gidu, rīdzinieku, kas labi pazīst pilsētu
Bildes

Ja vēlies uzzināt par citām lieliskām ekskursijām Rīgā, kuras organizējam angļu  un  citās valodās, ieskaties mūsu mājas lapā https://toursinriga.com